Forum Renault Clio

SERDECZNIE WITAMY NA FORUM PRZYJAZNYM WSZYSTKIM ŚRODOWISKOM MIŁOŚNIKÓW SAMOCHODÓW W INTERNECIE I POZA NIM
Dzisiaj jest 2022-07-01, 11:29

Strefa czasowa UTC+1godz.
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: REGULAMIN FORUM
Post: 2014-03-03, 13:10 
Offline
ZAŁOŻYCIEL
ZAŁOŻYCIEL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2014-02-24, 14:31
Posty: 2665
Wiek: 60
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć: Mężczyzna
Samochód: Renault
Pojemność silnika: 1500
Rodzaj paliwa: diesel
Województwo: śląskie
Podziękował: 446
Otrzymał: 229
REGULAMIN FORUM


§ 1. NASZE FORUM

Nasze forum zostało założone aby nieść pomoc użytkownikom i miłośnikom samochodów poszukującym wsparcia technicznego i porad w rozwiązaniu problemów, którym muszą stawić czoła podczas codziennej eksploatacji pojazdów.

Zgodnie z Art. 8 ust. 3 Ustawy o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną, niniejszym jako usługodawca przedstawiamy do wiadomości osób rejestrujących się na naszym forum niniejszy regulamin.
Niniejszy regulamin udostępniamy rejestrującemu się na naszym forum usługobiorcy nieodpłatnie przed zawarciem umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, co dokonuje się w momencie rejestracji na naszym forum, a także – na jego żądanie – w taki sposób, który umożliwia pozyskanie, odtwarzanie i utrwalanie treści regulaminu za pomocą systemu teleinformatycznego, którym się posługujemy.
Rejestrujący się na naszym forum usługobiorca nie jest związany tymi postanowieniami regulaminu, które nie zostały mu udostępnione w sposób, o którym mowa powyżej.

Forum udostępniamy do publikacji treści dozwolonych w regulaminie, wysyłania prywatnych wiadomości oraz innych czynności przewidzianych regulaminem.

Jeśli czytasz niniejszy regulamin oznacza to, że sprzęt, którym dysponujesz spełnia wymagania techniczne niezbędne do współpracy z systemem teleinformatycznym, którym się posługujemy jako usługodawca.

Jako usługodawca świadczymy usługi drogą elektroniczną zgodnie z niniejszym regulaminem.

Wszelkie reklamacje winny być zgłaszane w formie pisemnej pocztą elektroniczną na adres clio@home.pl i będą rozpatrzone w terminie 30 dni od otrzymania.

Nasze forum jest przyjazne wszystkim środowiskom miłośników samochodów w internecie i poza nim. Naczelną zasadą jest współpraca i wymiana doświadczeń z każdym kto wyciągnie do nas dłoń czy to w potrzebie czy też w sytuacji gdy potrafi pomóc naszym użytkownikom.

Wszelkie przejawy agresji, prowokacji, próby skłócenia z innymi środowiskami samochodowymi obecnymi w internecie, na forach czy też w inny sposób, będą surowo karane, tak samo jak prowokacyjne zachowania użytkowników naszego forum odnotowane na innych platformach.


§ 2. REJESTRACJA

1. Zakładając konto na naszym forum potwierdzasz tym samym znajomość regulaminu oraz wyrażasz zgodę na jego przestrzeganie. Zgadzasz się również na przesyłanie wiadomości prywatnych oraz e-mail przez administrację forum. Administracja ma prawo do zmian w regulaminie oraz jest zobowiązana do poinformowania Cię o tym.
2. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Punkt nie dotyczy kont testowych administracji forum.
3. Zabrania się używania wulgaryzmów, reklam oraz adresów stron w nazwie konta.
4. Każde konto jest weryfikowane. Jeżeli zostanie uznane, za konto założone w celach reklamowych lub do szerzenia spamu, Administracja zastrzega sobie prawo do jego zablokowania lub natychmiastowej kasacji.
5. Administracja Forum zastrzega sobie również prawo do regularnego usuwania kont nieaktywnych użytkowników.
6. Nie usuwamy na życzenie treści opublikowanych przez użytkowników forum.
7. Nie usuwamy na życzenie kont użytkowników - usuwamy jedynie dane osobowe.
8. Zgadzasz się na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody (za wyjątkiem § 2 pkt 9), ale Forum i jego Obsługa nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować kradzież danych.
9. Administracja udostępnia informacje na żądanie uprawnionych organów państwa.


§ 3. ADMINISTRACJA FORUM

1. Administracja Forum czuwa nad przestrzeganiem niniejszego regulaminu. W skład Administracji Forum wchodzą Administratorzy oraz Moderatorzy.
2. Administracja Forum ma prawo egzekwować postanowienia obowiązującego regulaminu poprzez stosowanie kar porządkowych.
3. Wyrażasz zgodę, aby Administracja Forum miała prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek.
4. Na forum nie dyskutujemy na temat ostrzeżeń oraz banów - wszelkie kwestie można wyjaśniać z Administracją na PW.


§ 4. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Szanuj innych użytkowników na forum. Obrażanie w jakiejkolwiek formie będzie surowo karane.
2. Krytyka jest dozwolona, ale należy uważać by nie przekroczyć granicy między krytyką, a obrazą.
3. Na forum zabronione jest szerzenie treści o charakterze oszczerczym, prowokacyjnym, rasistowskim, nacjonalistycznym, pedofilskim, zoofilskim, obrażających uczucia religijne innych użytkowników, skrajnie nietolerancyjnych, obraźliwych w stosunku do osób o odmiennej orientacji seksualnej, naruszających prawa autorskie lub innych treści niezgodnych z polskim prawem.
4. Wszelkie formy reklamy są zabronione. O wyjątkach decyduje Administrator Forum.
5. Zabronione jest umieszczanie linków kierujących do treści niezgodnych z polskim prawem lub łamiących prawa autorskie.
6. Zakazane jest również umieszczanie linków prowadzących bezpośrednio do plików i oprogramowania, które mogłoby wyrządzić innym szkodę (np. trojany, wirusy, spyware), kluczy do oprogramowania komercyjnego, cracków oraz samego oprogramowania z podejrzanych źródeł (potocznie "oprogramowania pirackiego").


§ 5. PISANIE POSTÓW

1. Przed założeniem nowego tematu upewnij się, czy takowy już istnieje.
2. Staraj się umieszczać swoje tematy w odpowiednich działach.
3. Nazwy tematów formułuj w zrozumiały sposób, który będzie nawiązywał do ich treści.
4. Jeśli chcesz coś dopisać do swojego postu, użyj opcji edytuj - masz na to 24 godziny.
5. Z opcji "cytuj" korzystaj rozważnie. Skracaj jego treść do tej, do której masz zamiar się odnieść. Nie cytuj całego postu, jeśli odpowiadasz bezpośrednio pod nim.
6. Nie zamieszczaj postów nie wnoszących nic do tematu lub będących wyłącznie powtórzeniem wiadomości innego użytkownika.
7. Użytkownik zobowiązany jest pisać swoje posty przy użyciu standardowych wartości koloru oraz wielkości czcionki.
8. Zobowiązujesz się pisać posty uwzględniając zasady polskiej gramatyki, ortografii i interpunkcji oraz do nie używania wulgaryzmów. Administracja Forum zastrzega sobie prawo do wskazania i poproszenia o jak najszybsze poprawienie najbardziej rażących błędów.
9. Nie piszemy całych postów wielkimi literami. Można użyć ich do akcentowania, a nie pisania nimi całych zdań.
10. Nie nadużywamy emotikonów oraz znaków interpunkcyjnych.
11. W przypadku szukania pomocy przez inne osoby, nie sugerujemy im korzystania z Google i innych stron, tylko staramy się pomóc na łamach forum.
12. Wszelkie wypowiedzi napisane przez użytkowników podlegają własności forum. Usunięte zostają tylko wtedy, gdy łamią regulamin.


§ 6. DZIAŁY TECHNICZNE

1. Każdy zakładany temat musi zaczynać się od prefiksu - przykłady [Clio1faza1], [Clio2faza2], [wszystkie], itd. oraz być zgodny z opisem działu, w którym jest zakładany.


§ 7. CHAT

1. Nie wysyłamy kilkakrotnie tej samej wiadomości (czat czasem wysyła wiadomości podwójnie, wystarczy odświeżyć stronę, aby wszystko wyświetlało się u nas normalnie).
2. Na czacie nie załatwiamy swoich poszukiwań oraz nie rozwiązujemy swoich problemów technicznych - od tego jest forum.


§ 8. PROFIL UŻYTKOWNIKA

1. Zabronione jest umieszczanie adresów innych stron w awatarach.
2. Zakaz używania awatarów, których treść może być obraźliwa lub wulgarna.
3. Wielkość czcionki w podpisie musi być normalna i nie może być ona w kolorze zastrzeżonym dla administracji forum (czerwonym lub zielonym), a rozmiary podpisu nie mogą powodować utrudnień w korzystaniu z forum.
4. Zamieszczanie w podpisie reklamy własnej działalności zarobkowej dopuszczone jest tylko po zezwoleniu Administratora forum.
5. W przypadku naruszenia ustaleń odnośnie awataru lub podpisu, administracja zastrzega sobie prawo do jego edycji.
6. W przypadku, gdy w miejscu podpisu pojawi się grafika zakazująca hot-linkowania lub informacja z serwera o wygaśnięciu grafiki Administracja Forum może usunąć całą treść podpisu.


§ 9. PRYWATNE WIADOMOŚCI

1. Prywatne wiadomości (PW) są korespondencją o charakterze prywatnym, zatem publikowanie ich treści na ogólnodostępnym forum powinno odbywać się wyłącznie za zgodą autora. Wyjątkiem od tej zasady mogą być ważne i uzasadnione sytuacje, np. gdy taka publikacja może zapobiec lub przyczynić się do wykrycia przestępstwa. Jednak zawsze należy ten fakt zgłosić osobom odpowiedzialnym za Forum.


§ 10. POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).


Administracja Forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na Forum przez użytkowników.

Rejestracja na Forum jest możliwa wyłącznie po wyrażeniu zgody na przestrzeganie niniejszego regulaminu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Hosted by Virtual-World
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group